1. خانه
  2. مقالات
  3. آغاز تولید مواد TF-BOPE فیلم برای مواد غذایی دارای بسته بندی منجمد در سابیک

آغاز تولید مواد TF-BOPE فیلم برای مواد غذایی دارای بسته بندی منجمد در سابیک

شرکت صنایع اساسی سعودی (SABIC) ، ریاض ، عربستان سعودی ، یک راه حل بسته بندی پایدار برای مواد غذایی منجمد راه اندازی کرده است که ترکیبی از یک درجه پلی اتیلن (PE) جدید با فناوری تولید فیلم است.

وقتی با راه حل های معمولی فیلم PE دمیده مقایسه می شود ، توان بالاتری را ارائه می دهد و همچنین دارای پتانسیل پایین سنجی است ، و آن را از نظر تجاری و پایداری جذاب می کند. این راه حل بر اساس ساختار فیلم یکپارچه TF-BOPE ساخته شده است ، که فقط ۲۰ میکرومتر ضخامت دارد.

این گیج نازک در مقایسه با فیلم PE دمیده فعلی ، کاهش احتمالی بسته بندی مواد تقریباً ۳۵-۵۰ درصد را فراهم می کند. ضخامت کاهش یافته محلول بسته بندی ، اثرات زیست محیطی را به حداقل می رساند و از صاحبان برند و خرده فروشانی که قصد دارند مصرف مواد بسته بندی خود را کاهش دهند پشتیبانی می کند. محلول بسته بندی جدید همچنین ۱۰۰ درصد قابل بازیافت است و متناسب با جریان های بازیافت mono-PE است.

این راه حل نوآورانه بسته بندی برای مواد غذایی منجمد نتیجه همکاری نزدیک SABIC با تامین کنندگان فیلم / اکسترودرهای Ticinoplast و Plastchim-T و همچنین تولید کننده ماشین آلات بسته بندی Syntegon Technology است.

استفان التینک ، مدیر بازرگانی SABIC برای PE در اروپا ، می گوید ، “ما در SABIC تمرکز خود را بر ارائه راه حل های پایدار و همکاری مشترک با مشتریان خود برای کمک به آنها برای دستیابی به آرزوها و حل چالش های اصلی صنعت خود قرار می دهیم. با همکاری نزدیک با Ticinoplast ، Plastchim-T و Syntegon و استفاده از نوآوری در کنار هم ، ما توانسته ایم راه حل جدیدی را به بازار ارائه دهیم که بسته بندی پایدارتر را بدون هیچ گونه مصالحه در بهره وری و راحتی مصرف کننده امکان پذیر می کند. “

“این راه حل بسته بندی نوآورانه ارزش واقعی همکاری را نشان می دهد. ذینفعان در سراسر زنجیره تأمین مجبور بوده اند برای تحقق بخشیدن به این امر همکاری کنند: پایداری را نمی توان به تنهایی به دست آورد. ” “تلاش های تحقیق و توسعه ما توسط مأموریت ما برای ارائه پایداری – بدون مصالحه انجام می شود. فناوری جدید آب بندی PHS 2.0 ما می تواند فیلم های نازک تری را پردازش کند در حالی که همان کیفیت مهر و موم ، محافظت از محصول و سرعت پردازش همان فن آوری های آب بندی معمولی را ارائه می دهد. “

فیلم TF-BOPE ساخته شده از مواد SABIC LLDPE BX202 جهت پارگی ، مقاومت در برابر پارگی کم و باز شدن یک طرفه آسان را فراهم می کند. به دلیل انتقال نور بیشتر و تیرگی کمتر ، دید بسیار بهتری از محصولات بسته بندی شده ارائه می دهد. این شرکت می گوید که براقیت بالای محصول “طراحی و زیبایی درجه یک” را ارائه می دهد.

فیلم ۲۰ میکرومتر با موفقیت در ماشینهای فرم عمودی ، پر و مهر و موم Syntegon ، که از فناوری جدید آب بندی PHS 2.0 برخوردار است ، آزمایش شد.

فیلم نازک TF-BOPE همچنین به زمان خنک کننده کمتری نیاز دارد که سرعت بسته بندی را حتی بیشتر می کند. در طول ارزیابی ها ، سرعت ثابت ۱۳۰ کیسه در دقیقه حاصل شد. برای بسته بندی کنندگان ، فیلم TF-BOPE عملکرد آب بندی قوی و افزایش بهره وری ناشی از بهبود سرعت بسته بندی را ارائه می دهد. نتایج اندازه گیری نازک باعث افزایش کارایی رول فیلم می شود که باعث کاهش مدیریت لجستیک ، فضای ذخیره سازی و هزینه های حمل و نقل می شود.

برای مبدل ها و دارندگان نام تجاری ، مواد فیلم TB-BOPE SABIC طیف گسترده ای از مزایا را شامل می شود که شامل چاپ خوب ، فرصت های صرفه جویی در هزینه ، عملکرد بیشتر ، مصرف کمتر مواد پلاستیکی و مالیات بسته بندی کمتر به دلیل کاهش مصرف مواد است. علاوه بر این ، وزن بسته بندی به نسبت وزن محصول کاهش می یابد و در نتیجه طراحی بسته بندی بهینه تری ایجاد می شود.

مقاوم سازی پلاستیک ها در برابر نور خورشید
تصمیم جگوار و لندرور برای استفاده از ضایعات پلاستیک اقیانوسی و دفنی در قطعات داخلی خودرو