1. خانه
  2. مقالات
  3. سرمایه گذاری شرکت UKIR در انگلستان در جهت افزایش بازیافت مواد پلاستیک

سرمایه گذاری شرکت UKIR در انگلستان در جهت افزایش بازیافت مواد پلاستیک

تحقیقات و نوآوری انگلستان (UKRI) ، سویندون ، انگلیس ، در حال سرمایه گذاری ۲۰ میلیون پوند (۲۵٫۸ میلیون دلار) در چهار کارخانه بازیافت است تا ظرفیت بازیافت موجود در انگلستان را افزایش دهد و دامنه پلاستیک های بازیافت شده را گسترش دهد ، به جای دفن زباله یا سوزاندن ، یا موادی که برای دفع به خارج از کشور صادر می شود.

سرمایه گذاری از صندوق چالش راهبرد صنعتی ، همراه با بیش از ۶۵ میلیون پوند (۸۴ میلیون دلار) سرمایه گذاری در صنعت ، نشان دهنده بزرگترین سرمایه گذاری انگلیس در فناوری های بازیافت پلاستیکی است.

این فن آوری ها شامل یک فرآیند مایعات هیدروترمال برای تبدیل پلاستیک ضایعاتی به مواد شیمیایی و روغن برای استفاده در تولید پلاستیک جدید ، یک روش ترک خوردگی حرارتی برای تبدیل پلاستیک ها به روغن هیدروکربن است که می تواند در تولید پلاستیک استفاده شود و یک مرکز دفع پلیمر. که باعث استخراج رنگ از زباله ها می شود و باعث سهولت استفاده مجدد می شود.

ReNew ELP پیشنهاد راه اندازی نیروگاهی با مرکز راکتور هیدروترمال کاتالیزوری (Cat-HTR) در ویلتون ، تیساید را دارد. با راه اندازی و راه اندازی ، کارخانه ۲۰،۰۰۰ تن در سال (با تکمیل محل به ۸۰۰۰۰ تن در سال) پلاستیک پایان عمر به مواد شیمیایی و روغن تبدیل می کند تا در تولید پلاستیک های درجه یک بکر از جمله نفتا ، موم استفاده شود. و یک بقایای قیر مانند مناسب برای استفاده در راه سازی.

Recycling Technologies برای کارخانه بازیافت مواد شیمیایی که از ترک خوردگی حرارتی برای بازیافت طیف وسیعی از زباله های پلاستیکی استفاده می کند که با روش های معمول قابل بازیافت نیست ، بودجه اعطا شده است. این کارخانه برای فرآوری ۷۰۰۰ تن در سال ضایعات پلاستیکی مخلوط سخت قابل بازیافت طراحی شده است و سالانه ۵۲۰۰ تن روغن هیدروکربن تولید می کند که می تواند جایگزین نفت خام در تولید پلاستیک شود و اجازه می دهد تا پلاستیک به تعداد نامحدود بار بازیافت شود. مقر آن در پرت ، اسکاتلند خواهد بود. این پروژه با همکاری شرکای Neste Corp. و Unilever ، ترکیبی از تخصص این سه رهبر جهانی در زمینه های تجاری مربوطه خود برای توسعه بازیافت مواد شیمیایی و ساخت بسته بندی های پلاستیکی سخت قابل بازیافت ، مانند فیلم ها ، کیسه ها و کیسه های قابل بازیافت است.

Poseidon Plastics با هدف بازیافت پیشرفته از طریق ساخت تاسیسات بازیافت PET در هر سال ۱۵۰۰۰ تن است. این پروژه با مشارکت متخصصان جمع آوری زباله و بازیافت مکانیکی Biffa و تولیدکننده های رزین PET Alpek Polyester UK و DuPont Teijin Films UK ، هدف این پروژه نشان دادن چگونگی بازیافت شیمیایی ضایعات PET برای مصرف مجدد و شیمیایی پس از مصرف و بازیافت است. کالاهای مصرفی نهایی این کنسرسیوم از طریق همکاری با مرکز برتر شیمی سبز در دانشگاه یورک و کاربران الیاف پلی استر O’Neills Irish International Sports Co. و GRN Sports Sports ، نشان دادن و بهینه سازی یک حلقه بسته ، اقتصاد دایره ای برای همه مواد پلی استر است.

وزیر محیط زیست انگلستان ، ربکا پائو می گوید: “دولت متعهد است که هم زباله های غیر قابل قبول پلاستیکی را که به محیط زیست ما آسیب می رساند و هم تضمین می کند که مواد بیشتری به جای دور ریختن مجدداً استفاده شود.” “با سرمایه گذاری در این فناوری های واقعاً بزرگ ، کمک خواهد شد که این تلاش ها حتی بیشتر شود ، و من مشتاقانه منتظر پیشرفت و ارائه نتایج واقعی هستم. “

 

تصمیم جگوار و لندرور برای استفاده از ضایعات پلاستیک اقیانوسی و دفنی در قطعات داخلی خودرو
تولید گرانول پی وی سی پزشکی ضد بخار برای اولین بار در ایران