1. خانه
  2. مقالات
  3. حضور طرح آب پلیمر در ایران پلاست

حضور طرح آب پلیمر در ایران پلاست

شرکت ایران پلاست امسال همانند سابق در نمایشگاه ایران پلاست ۱۴۰۱ شرکت میکند. غرفه این شرکت واقع در سالن میلاد B در ابتدای وروردی سالن میباشد . از همه شما عزیزان دعوت میشود در این رویداد مهم سالانه صنعت پلاستیک در ایران-تهران شرکت کنید.

در همین راستا سایت رسمی نمایشگاه ایران پلاست مصاحبه کوتاهی را با مدیر عامل این مجموعه منتشر کرد که به شرح زیر میباشد.

ایران پلاست، روند ثبت سفارش را سرعت می‌بخشد

حضور طرح آب پلیمر در ایران پلاستدرج خبر: ۱۴۰۱/۰۶/۲۰

مدیرعامل شرکت طرح آب پلیمر پیشرو گفت: نمایشگاه ایران پلاست روند ثبت سفارش محصولات را سرعت می‌بخشد.

به گزارش ستاد خبری ایران پلاست، «محمدرضا علاقه‌مندان» مدیرعامل شرکت طرح آب پلیمر پیشرو بیان کرد: شرکت ما در سال ۱۳۹۵ تاسیس شده است و در حوزه گرانول بازیافتی برای صنایع تزریقی و شرکت‌های کامپاندر فعالیت می‌کند. دومین دوره‌ای است که در نمایشگاه ایران پلاست شرکت می‌کنیم و در نمایشگاه امسال محصولات جدیدی عرضه می‌کنیم که یکی از آنها گرانول بازیافتی پت نام دارد. این محصول در تولید موکت و فرش به کار می‌رود و بازار هدف آن روسیه است.

وی در خصوص تجربه ملاقات با هیئت‌های خارجی در نمایشگاه ایران پلاست عنوان کرد: با برخی از مشتریان خارجی در خلاق نمایشگاه آشنا شدیم. محصولات شرکت ما به ازبکستان، روسیه، ترکیه و کشورهای شمال آفریقا صادرات می‌شود. حضور در این رویداد باعث جذب مشتریان داخلی برای ما شده است. با وجود این که شرکت سایت و شبکه‌های اجتماعی دارد؛ اما بسیاری از کارخانه‌داران در نمایشگاه ایران پلاست با شرکت ما آشنا شده و سفارش محصول می‌دهند.

علاقه‌مندان در پاسخ به این پرسش که آیا با حضور در ایران پلاست به اهداف از پیش تعیین شده شرکت رسیده‌اید، اظهار کرد: حضور در این رویداد تجربه خوبی برای ما بوده و مشتریان جدیدی از این طریق جذب کرده‌ایم. جذب این میزان مشتری نه تنها زمان‌بر است بلکه به تبلیغات زیادی نیاز دارد. از سوی دیگر روند ثبت سفارش در نمایشگاه بسیار بالاست، کارخانه‌داران در نمایشگاه‌های این چنینی شرکت‌ها را زودتر شناسایی می‌کنند، نمونه می‌گیرند و سفارش محصول می‌دهند بنابراین روند ثبت سفارش بسیار سریع‌تر از خارج از نمایشگاه است.

مدیرعامل شرکت طرح آب پلیمر پیشرو برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ایران پلاست گفت: ساعت بازدید از نمایشگاه کوتاه‌ است و بسیاری از کارمندان نمی‌توانند برای بازدید مراجعه کنند. 

شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست از ۳۰ شهریور ماه تا ۲ مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

https://iranplast.ir/news/298/

۳۲ سال تا تبدیل اقیانوس‌ها به استخر پلاستیک
آزمون شعله جهت شناسایی پلیمرها